0 položek

Nákupní košík je prázdný.

Sortiment Značky

  KVS Moravia Sporák na pevná paliva VSP 9100, 10kW, zelený, levý, chrom, ocelová plotna

  Kód: VSP-9100.7482 Značka: KVS Moravia Záruka: 24 měs. Dostupnost: na dotaz
  A+
  Balení:1 ks
  Vaše cena bez DPH: 22.975,21 Kč Vaše cena s DPH: 27.800,00 Kč Cena za jednotku s DPH: 27.800,00 Kč/ks
  ks


  Přihlaste se pro přístup k oblíbeným Porovnat
  Popis a parametry
  Sporák KVS MORAVIA typ 9100 je určen k vytápění, vaření, pečení a ohřívání pokrmů s použitím doporučeného paliva jako jsou dřevo a hnědé uhlí (lze použit také dřevené a hnědouhelné brikety).
  Lze použít i k vytápění místnosti, ve které je umístěn a je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno vlastnostmi použitých materiálů a robustní konstrukcí, o čemž svědčí i celková váha 155 kg. Charakteristickou vlastností je pohodlná regulace toku spalin a výkonu a velká zásuvka na palivo.
  Sporák má již ve standardním provedení 3 vývody kouřových zplodin pro napojení na komín zezadu, zboku nebo shora (pozn.: při použiti sklokeramické plotny - možnost napojení pouze z boční a nebo zadní stěny). Všechny tyto vývody jsou umístěny u sebe. Sporák se vyrábí v pravém nebo levém provedení, které se rozlišuje především dle umístění vývodů do komínu (při čelním pohledu). Pravé provedení – všechny 3 vývody kouřových zplodin jsou v pravém rohu, a také trouba se nachází v pravé časti sporáku. Levé provedení – všechny 3 vývody kouřových zplodin jsou v levém rohu, a také trouba se nachází v levé časti sporáku.
  Trouba sporáku s prosklenými dvířky vybavenými teploměrem je větších rozměrů a v její výbavě nechybí mřížka a pečící plech. Má vynikající pečící schopnosti, což je dáno samotnou konstrukcí sporáku, protože plamen obtéká okolo celého obvodu trouby. Z tohoto pohledu bude tento typ vhodnější, pokud preferujete pečení a vaření před vytápěním.
  Topeniště sporáku se v této kategorii spotřebičů řadí mezi největší, je tvořeno tradičně šamotovými cihlami a je rozdělené na dvě části pomocí litinových roštů. Toto uspořádání nabízí dvě možnosti provozu:
  • letní provoz – topení na horním roštu (vhodné pro vaření a pečení).
  • zimní provoz – topení na spodním otočném roštu (vhodné pro vytápění, vaření a pečení).
  Moderní design umožňuje umístění sporáku například v kuchyňské lince. Pro zabudování sporáku do kuchyňské linky je možné použít ochlazovací panely. Pokud jsou součástí linky i horní skřínky nad sporákem, je nutné je izolovat od tepla a páry, např. odsavačem par nebo jiným způsobem. Jinak by mohlo dojit k poškození linky.


  rozsah výkonu: 6-10 kW
  provedení plotny: ocelová
  doplňky: chromové
  rozměry trouby: 400x294x482 mm (šxvxh)
  Výška středu odtahového hrdla: 735 +-5 mm
  Zařazení produktu Technické specifikace
  Výkon 10 kW
  Provedení (typ) levé
  Barva zelená
  Palivo dřevo a hnědé uhlí
  Účinnost 78,5%
  Vývod odkouření zadní, boční, horní
  Průměr odkouření 120 mm
  Výška 850 mm
  Šířka 924 mm
  Hloubka 600 mm
  Hmotnost 155 kg
  Energetická třídaElektrické spotřebiče lze rozdělit do energetických tříd A+++ až G podle spotřeby. Ve třídě A+++ jsou nejúspornější spotřebiče, ve třídě G potom spotřebiče nejméně úsporné. A+
  Odkaz více informací
  Tah komína 12 Pa
  nahoru